Kaelakee, poolväärikivid türkiis, apatiit, jaspis

68.90

Elegantne hõbedast ripatsiga kaelakee kauni naturaalse loodusliku apatiidi, sinise-rohelise meresetete jaspise ja rohelise türkiisiga. Ripats hõbedast,kivid pressitud sinine türkiis. Kinnitus hõbetatud.

Pikkus 50-58 cm. Kivid läbimõõduga 6-10mm. Ripatsi pikkus 4,8 cm.

Laos

Kirjeldus

TÜRKIIS kaitseb võõrmõjude eest ja aitab ise oma saatust kujundada.

Türkiisi on kõikjal peetud kaitsvaks ja õnne toovaks kiviks. Ta tõmbab negatiivse energia enda peale ja hoiatab omanikku värvi muutes ohu, õnnetuste, vägivalla ja haiguste eest. Türkiisi kohta arvati juba ammu, et ta hoiab hobust ja ratsanikku kukkumise eest, kuid see kaitsevõime kehtib ka teiste reisimisviiside kohta. Türkiis on lennuekipaažide talisman. Temas sulavad üksteisesse taeva ja mere värvid ning ta sümboliseerib lõpmatust ja inimese ühinemist kõiksusega. Meelele toimib kivi piiride laiendajana. Ta aitab end sõnades paremini väljendada ning avab loovuse kanaleid. Mõtluse harrastajatel aitab ta kuulda meele sisemist vaikust ning avab värava sisemise tarkuse allika juurde. Kivi energia on naiselik ning suurendab helluse ja armastamise võimet. Ta aitab paremini mõista teiste inimeste tundeid ja suurendab kaastunnet kõigi elusolendite vastu. Ta muudab kurvameelsed jälle rõõmsaks, annab jõudu keerulist olukorda kergemaks muuta. Ta innustab reisima ja uusi sõprussuhteid looma. Türkiis tunneb ennast hästi kuldraamistuses ja teda usutakse toovat õnne, armastust ja edu.

SININE APATIIT tugevdab motivatsiooni ja soodustab sihiteadlikku tegutsemist.

Apatiit on inspireeriv, humaanne, teenimist soodustav. Arendab psüühilisi andeid, vaimset häälestumist. Suurendab motivatsiooni, sisendab avatust ja sotsiaalselt vaba suhtlemist, hajutades võõrandumise ja ükskõiksuse. Kasulik hüperaktiivsetele ja autistlikele lastele.

JASPIS on jõuline ja tugevdav kivi, mis toob stabiilsust ja teovõimet.

Jaspis toetab ja hoiab stressi aegadel ning toob rahulikkust ja terviklikkust. Ühendab kõiki teie elu külgi, tuletab inimestele meelde, et üksteist on vaja aidata. Hõlbustab šamaanlikke rände ja unenägude mäletamist. Annab meelekindlust kõikgi püüdluste puhul, julgust haarata probleemidest jõuliselt kinni ja neid lahendama asuda. Toetab keha pikaajaliste haiguste puhul, andes sellele uut energiat.

Sulle võib meeldida ka…