SOODUS!

Käevõru kullisilma ja tiigrisilma kristallidega

9.90 8.90

Kullisilma helmeid on rohkem, kui triigrisilma. Kullisilm on tiigrisilma lähisugulane. Tiigrisilm tekib kullisilmast krokidoliidi muutumisel kvartsiks. Seetõttu esinevadki need kaks kristalli sageli looduses kokkukasvanuna.

Poolvääriskivid on väga huvitava mustriga. Helmeste läbimõõt 1 cm. Käevõru pikkus venitamata 17,5 cm.

Laos

Kirjeldus

KULLISILM sümboliseerib vaikust, rahu ja märkamist. Kullisilm aitab leida vastuseid õhku kerkinud küsimustele ning soodustab terviku pildi nägemist. Samuti avardab ta meeli ning aitab paremini toime tulla maailma ebatäiuslikkusega. Legendide kohaselt toob ta ka edu sõjategevuses ning teravdab kandja intuitsiooni.

TIIGRISILM kombineerib Maa ja Päikese energiaid, kutsudes esile kõrgsagedusliku seisundi, mis võimaldab vaimsetel energiatel Maa peale laskuda.

Tiigrisilmast on abi halbade soovide ja needuste vastu. Lisaks tegeleb see kivi eneseväärtustamise, enesekriitika ja blokeerunud loovusega seotud probleemidega ning on suureks tasakaalustajaks pidevalt pilvedes hõljuvatele inimestele. Enesekehtestamist ja füüsilisse kehasse vaimsete energiate ankurdamist soodustades aitab tiigrisilm ära tunda meis peituvaid andeid ning jagu saada puudustest. Samuti on tiigrisilm abiks sõltuvustest vabanemisel. Jõu õiget kasutamist soodustades toetab tiigrisilm inimese terviklikkust, aitab saavutada eesmärke ja eristada ego soove hinge tegelikest vajadustest, samuti hõlbustab see kivi teiste inimeste vajaduste mõistmist.

Sulle võib meeldida ka…