SOODUS!

Kollane opaal ja jaad käevõru

18.90

Kaunite looduslike kividega veniv käevõru naturaalse kollase opaali ja kollakasrohelise naturaalne jaadiga (Korea lemon).

Kivide läbimõõt umbes 15 x 18 mm, jadeiit uumbes 8 mm. Ümbermõõt venitamata 18,5-19cm.

Laost otsas

Kirjeldus

KOLLANE OPAAL on kivi, mis lisab emotsionaalset stabiilsust. Seda kasutatakse sageli võimendamaks positiivseid emotsioone. Kollane opaal on arvatud kõige võimsamate tervendavate kivide hulka, lootuse js suurte saavutuste kivi.

Opaal on õrn ja kõrge vibratsiooniga kivi, mis aitab saada kandjal kontakti oma tõelise olemusega ning toetab selle väljendamist välises reaalsuses. Opaal on nii energiaid absorbeeriv kui ka peegeldab kivi. Ta aitab võtta vastu mõtteid ja tundeid, võimendab neid, kuid saadab need siis tagasi nende allikasse. Karmilise kivina aitab opaal mõista, et kõik, mida me välja saadame, tuleb meie juurde tagasi. Opaal on ka kaitsev kivi, mis õige programmeerimise korral võib muuta teid vajadusel nähtamatuks või vähemalt märkamatuks. Opaal võimendab iseloomujooni, toob need esile ning aitab neid ümber kujundada. Opaal suurendab ka enesehinnangut ning aitab kasutajal mõista oma täispotentsiaali. See kivi toob teie ellu kergust ja spontaansust ning toetab huvi kunstide vastu. Emotsionaalsel tasandil on opaal seotud armastuse, kire ja ihaga. Opaal võimendab emotsionaalseid seisundeid, vabastab piirangutest ja keeldudest ning toetab vabadust ja iseseisvust. Opaal vabastab viha ning tugevdab eneseväärikust, sest aitab välja tuua teie tõelist olemust. Opaali kandmine tugevdab lojaalsust, truudust ning spontaansust. Opaal võimendab ka elutahet ning parandab mälu. Opaal toetab nakkustest ja palavikust paranemist, puhastab verd ja neere, reguleerib organismi insuliinitaset. Opaalist on abi sünnitamise kergendamisel, samuti premenstruaalse sündroomi leevendamisel. Opaal on kasulik ka silmadele, eriti eliksiiri kujul.

JAADI rahustavad võnkumised mõjuvad tasakaalustavalt kogu inimese organismile. Kosu­tab neere, südant, vereringet (tasakaalustab arteriaalset vererõhku, mis alandab tundlik­kust ilmamuutuste suhtes), ja närvisüsteemi. JAAD kuulub maagiliseimate kivide hulka, mõjutades nii elusat kui elutut loodust. Sobib väga hästi mõtluskiviks, tuues endaga kaasa hingelise rõõmu ja rahulolu, tasakaa­lustades ja värskendades mõttetegevust ning tundeilma. JAAD parandab meeleolu ja väljendusvõimet, andes kasutajale tagasi tema isikupära ja võime armastada. Tema mõjuväljas on ühinenud naiselik tundlikkus ja võime elada iseenese ning loodusega harmoo­nias.

TÄHEMÄRGID:  Neitsi, Sõnn, Kaljukits, Kaalud, Vähk

Sulle võib meeldida ka…