Larimari ja Ametüstiga ripats

27.90

Naturaalne larimar on helesinine  ja ametüst helelilla kristall.

Laost otsas

Kirjeldus

LARIMAR ja AMETÜST ripats. Larimar ja ametüst on kõrge vibratsiooniga kristallid. Larimar kiirgab rahu ja armastust. Ka ametüst sümboliseerib puhast, tõelist ja emotsionaalset armastust. Sageli vahetavad armastajad just ametüste selleks, et kinnitada omavahelisi tundeid.

LARIMARI on nimetatud ka Atlantise kiviks, kuna kuulus prohvet E.Cayce viitas Atlantise mere saarel leiduvast imeliste raviomadustega sinisest kivist-larimarist.

Larimar on kivi, mis on kontaktis taeva ja mere jumalanna energiatega ning seetõttu aitab ta naisel, kes seda kristalli kannab, saada ühendust oma kaasasündinud naiselikkusega. Ta on suurepärane kristall emadele raseduse ajal ning pärast rasedust, aidates hoida ära rasedusjärgset depressiooni ning olles abiks uue rolliga kohandumisel.

Larimar on äärmiselt kasulik kristall kurgutšakrale, seda soovitatakse lauljatele, inimestele, kelle töös peab palju rääkima. Ta alandab kõrget vererõhku ja palavikku ning on abiks põletike ja viiruste ravimisel. Larimar ravib ka stressist põhjustatud haigusi. Ta aitab kehal ja hingel kohanduda uute vibratsioonidega ning on abiks inglitega kontakteerumisel.

AMETÜST aitab ärgata multidimensioonilisele teadlikkusele, tugevdab ülemeelelisi võimeid ning on suurepärane kristall meditatiivsete seisundite saavutamisel ja kolmanda silma aktiveerimisel. Kui magada ametüst padja all või voodi kõrval, aitab ta sooritada kehaväliseid rännakuid, meenutada pärast ärkamist unenägusid ning on abiks unenäkku taassisenemisel. Ametüst kaitseb ka energeetilise rünnaku korral, transformeerides negatiivse energia jumalikuks armastuseks. Olles sügavalt rahustava toimega, blokeerib ametüst geopaatilist stressi ning keskkonnas olevaid negatiivseid energiaid.

TÄHEMÄRGID Lõvi, Kalad, Ambur, Kaljukits.