Hõbekõrvarõngad, Roosa Kvarts ja Ametüst

22.90

Naturaalsed poolvääriskivid. Särav lilla Ametüst ja ümar Roosa Kvarts.

Roosa Kvarts leevendab südamevalu ja on kõige tähtsam südametšakra kivi. Kiirgab armastust. Parim suunanäitaja armastuse mõistmise ja tunnetamise juurde.

 

Laos

Kirjeldus

ROOSA KVARTSI kristall on armastus igal tasandil. Aitab ligi tõmmata romantilist armastust ja perekonna armastust.

ROOSA KVARTS on eelkõige südamekivi – tingimusteta armastuse ja rahu puhas manifestatsioon. Roosa Kvarts keskendub otse ja vahetult sinu südametšakrale, tervendades emotsionaalseid vigastusi, lahustades hirme ja vastumeelsust ning pannes jumaliku armastuse energia sinu energiakehades taas ringlema. Roosa Kvarts äratab ka südames uinuva puhta ja kõiketervendava tingimusteta armastuse väe.

AMETÜST aitab ärgata multidimensioonilisele teadlikkusele, tugevdab ülemeelelisi võimeid ning on suurepärane kristall meditatiivsete seisundite saavutamisel ja kolmanda silma aktiveerimisel. Kui magada ametüst padja all või voodi kõrval, aitab ta sooritada kehaväliseid rännakuid, meenutada pärast ärkamist unenägusid ning on abiks unenäkku taassisenemisel. Ametüst kaitseb ka energeetilise rünnaku korral, transformeerides negatiivse energia jumalikuks armastuseks. Olles sügavalt rahustava toimega, blokeerib ametüst geopaatilist stressi ning keskkonnas olevaid negatiivseid energiaid.

TÄHEMÄRGID Kaalud, Sõnn, Ambur

Sulle võib meeldida ka…