Larimari, Kuukivi ja Ametüstiga ripats

24.90

Väga huvitav hõberipats viie naturaalse kristalliga. Kolm larimari, üks kuukivi ja üks särava ametüst. Kivikesed 1 x 0,5 cm mõõdus.

Larimar muudab avatuks ning aitab avardada taju ning vaimsust.
Kuukivi arendab empaatiavõimet, intuitsiooni ja tunnete sügavust.
Ametüst parandab tähepanu ja keskendumist.

Laos

Kirjeldus

LARIMAR ja AMETÜST on kõrge vibratsiooniga kristallid. Larimar kiirgab rahu ja armastust. Ka ametüst sümboliseerib puhast, tõelist ja emotsionaalset armastust. Sageli vahetavad armastajad just ametüste selleks, et kinnitada omavahelisi tundeid.

LARIMARI on nimetatud ka Atlantise kiviks, kuna kuulus prohvet E.Cayce viitas Atlantise mere saarel leiduvast imeliste raviomadustega sinisest kivist-larimarist.

Larimar on kivi, mis on kontaktis taeva ja mere jumalanna energiatega ning seetõttu aitab ta naisel, kes seda kristalli kannab, saada ühendust oma kaasasündinud naiselikkusega. Ta on suurepärane kristall emadele raseduse ajal ning pärast rasedust, aidates hoida ära rasedusjärgset depressiooni ning olles abiks uue rolliga kohandumisel.

Larimar on äärmiselt kasulik kristall kurgutšakrale, seda soovitatakse lauljatele, inimestele, kelle töös peab palju rääkima. Ta alandab kõrget vererõhku ja palavikku ning on abiks põletike ja viiruste ravimisel. Larimar ravib ka stressist põhjustatud haigusi. Ta aitab kehal ja hingel kohanduda uute vibratsioonidega ning on abiks inglitega kontakteerumisel.

KUUKIVI on tarkuse kivi, mis lisab kirge ning aitab muutuste, uute alguste ja lõpetamiste juures. Tugevdab intuitsiooni, selgeltnägemist ja loovust. Kaitseb rändureid. Toob õnne ja loob kodutunde.

TÄHEMÄRGID

Larimar: Lõvi

Kuukivi: Vähk, Kaalud, Skorpion

Ametüst: Neitsi, Kaljukits

 

Lisainfo

Kaal 6.1 g
Mõõtmed 50 × 10 × 4 mm

Sulle võib meeldida ka…