Kambaba jaspis ja roheline ametüst ripats

29.90

Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline toon, mille seest käivad läbi mustad täpilised ning ringikujulised mustrid.

Hõberipats.

Laos

Kirjeldus

KAMBABA JASPIS on suurepärane kaitsekivi, mis pakub kaitset nii tavamaailmas kui astraaltasandil rändajatele. Kambaba jaspis on võimas maandav kivi, mis sobib hästi tervendamiseks. See kivi rahustab meelt ja võimendab rahutunnet, vähendab hirmusid, tõstab eneseusaldust, inspireerib ja julgustab, aitab saada ühenduse sisemise tarkusega ning parandab suhteid teiste inimestega. Kambaba jaspis on ka suurepärane abivahend aurade nägemiseks ja interpreteerimiseks ning aitab saada ühendust Akašši kroonikatega. Füüsilise keha tasandil aitab kambaba jaspis kehal vitamiine ja mineraale assimileerida ning toetab keha mürkidest vabanemist. Kambaba jaspis mõjub energeetiliselt toniseerivana pikemast haigusest tervenejatele, tugevdab immuunsüsteemi ning toetab rakkude taastumisprotsessi.

ROHELINE AMETÜST kannab endas  lilla ametüsti energiaid ja vibratsioone, kuid siiski on rohkem suunatud inimese tervendusele. Väga spirituaalne ja puhta energiaga kristall.

Lisainfo

Mõõtmed 53 mm

Sulle võib meeldida ka…