Pikk hematiit kaelakee 79 cm

19.90

Naturaalse poolvääriskivi hematiidist tsipside kaelakee pikkus 79 cm.  Suuremad tsipsid teevad kaelakee ka veidi raskemaks. Tsipside suurus vahemiskus 05-1 cm.

Laos

Kirjeldus

HEMATIIT Tugev kivi, mis toetab pelglikke, tõsatab enesehinangut ja vastupidavust. On suurepärane kivi sõltuvusest või sundusest ülesaamiseks.

RÄÄGITAKSE, ET …

  • mõistuse kivi – parandab mälu ja keskendumisvõimet
  • suurendab tehnilist taipu
  • taastab tasakaalu vaimu, keha ja hinge vahel

Hematiit on maagide kivi, mis sümboliseerib vaimu ja mateeria liitumist ning kaitseb astraalsete rünnakute eest.

Hematiiti on peetud sõtta siirduvate sõdurite kaitsjaks, suurendab kandja isiklikku külgetõmbejõudu, ravib eelmistes eludes sõdalastena kehastunud inimeste viha- ja valutundeid, toetades ka oma praeguses elus karmast tingitud võitlusi pidavaid inimesi. Harmoniseerides vaimu, keha ja hinge, eemaldab see tõhus maanduskivi energia ülejäägid ning eraldab teie emotsioonid teiste inimeste omadest. Hematiit kaitseb kehavälistel rännakutel hinge ja aitab sel kehasse naasta. Võimsa yang-kivina tasakaalustab hematiit meridiaane, parandab yini tasakaalutusi, lahustab negatiivsuse ja tugevdab aurat. See ellujäämisvõimet parandav kivi aitab alateadvuses peituvale ligi pääseda, suunates tähelepanu teie elu juhtivatele täitumata soovidele. Vigadest õppimist toetades aitab hematiit näkku vaadata isiksuse varjuküljele. Imepärast mälu parandajat hematiiti ei ole soovitatav hoida põletikulise koha peal ega kasutada järjest pikkade perioodide vältel.

TÄHEMÄRGID Jäära, Vähi, Veevalaja, Skorpion

PUHASTAMINE  Rauasisalduse tõttu on soovitav vee asemel maha laadida kuivas meresoolas või panna kokku karneooliga.

Sulle võib meeldida ka…