Naturaalne veniv käevõru suitsukvartsiga

9.90

Ränidioksiid. Läbipaistev must, pruun või suitshall kvarts. Suitsukvarts on tegelikult särav kvarts – mäekristall, mis on muutunud looduses erinevate mõjude toimel suitshalliks või pruuniks. Päris süsimusta suitsukvartsi kutsutakse morioniks (ka moorion).

Suitsukvarts on füüsilise ja materiaalse tasandi kivi. Sobib hästi inimestele, kel on elav fantaasia, kuid raske anda endale selgesti aru oma kehast ja tundemaailmast. Muudab tunded püsivamateks ning iseenese kehas olemise turvaliseks. Suitsukvarts lisab füüsilist jõudu ja aitab oma mõtteid ning ideid teostada. Kivi viib kehast välja vibratsioone, mis ei haaku inimese hingelise seisundiga. Muudab kandja tugevamaks ja püsivamaks, aidates inimesel kahe jalaga maa peale toetuda. Hea tasakaalustaja äkiliste muutuste puhul ja sobib neile, kes kalduvad põgenema tegelikkuse eest. Tal on seos ka maagiliste mõjudega.

Laos

Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

Suitsukvarts toob inimese tagasi maa peale. Tema kitsa ja kiire toimega energia tõmbab oma kandja tagasi iseendasse ning võib ülemäärases hulgas muuta mõned isikud isegi süngemeelseteks. Mida tumedam kvarts, seda maandavam. Suitsukvarts sobib oivaliselt, kui töötatakse negatiivsete energiate keskkonnas, sest hajutab määrdunud jõude ning moodustab aura ümber kaitsekilbi.