Postitatud Lisa kommentaar

Suur Koera aasta Horoskoop 2018

2018. aasta on Kollase Maakoera eestkoste all. 16. veebruaril võtab see üle oma seaduslikud õigused, aga Kukk lehvitab meile tiibadega ja lendab oma koju. Koer on oma loomult rahulik ja hoolitsev loom. Tema puhul ei ole vaja karta, et ta veaks alt, valetaks või oleks saamahimuline ning seepärast möödub 2018. aasta aususe ja heasoovlikkuse tähe all.
2018. aastal lubatakse meile rahumeelsust ja tasakaalukust kõigis eluvaldkondades. Planeedil Maa toimub vähem konflikte ja sõdu. Suhete aluseks on mõistmine ja sallivus. Inimesed muutuvad vaoshoitumaks ja osavõtlikumaks, samuti suudavad arendada oma sisemist maailma ja kindlustada oma positsioone. Inimkond sukeldub õnne, tolerantsuse ja vastastikuse austamise õhkkonda. Inimesed hakkavad jagama teadmisi ja kogemusi ning suhtlema avatumalt. 2018. aastal võib maailmas ringi rännata hirmu tundmata, juurutada uusi tehnoloogiaid ja rakendada praktikas seda, mis on aastate jooksul loodud.
2018. aasta talve alguses ei ole laiaulatuslikke muudatusi oodata, kuid kevadel hakkab Koer rahmeldama. Paljudele naeratab õnn raha näol, tekib kasum. Sest kollane värv mõjub rahale külgetõmbavalt. Peamine on see, et oma eduvõimalusi ise mitte käest lasta. Samuti tuleb ka tööd teha, näidata üles algatusvõimet, aga mitte lihtsalt soodsat juhust oodata. Koer kingib perspektiive, avab uusi horisonte ja aitab tugevdada materiaalset olukorda ainult neil, kes on visad ja sihikindlad. Paljud saavad väärika ametikoha või vahetavad töökohta.
Loomingulistel isikutel veab Kollase Koera aastal ühemõtteliselt. Kuid selleks tuleb isegi rutiinset tööd innuga teha. Ei maksa varjata on geniaalseid ideid ega rikkalikku fantaasiat – kõik see tuleb ainult kasuks. Muuseas, sellisel juhul on võimalik mitte ainult head kasumit teenida, vaid ka maailmakuulsaks saada. Kõige tähtsam on uskuda endasse, vältida paigaltammumist ja tegeleda lemmiktegevusega.
Ka armuvaldkonnas on oodata globaalseid muudatusi. Paljud isegi hakkavad uskuma muinasjuttu – tõelist armastust ja truudust. Astroloogiline prognoos 2018. aastaks ennustab ette saatuslikke kohtumisi, romantikat ja unustamatuid emotsioone. Need, kes on juba abielus, elavad taaskord läbi mesinädalad. Üksikutele on Kollasel Koeral varuks palju kingitusi. Oodata on armastust esimesest silmapilgust ja kogu eluks.
Kui armunud paarid abielluvad Koera aastal, siis ootab neid ees õnnelik kooselu. 2018. aastal sündivad lapsed paistavad silma elurõõmsa iseloomu, füüsilise tervise ja tugeva intellekti poolest.

Edasi loe siit

https://coffee.ee/suur-koera-aasta-horoskoop-2018.html/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga