Reikikivide komplekt, aventuriin

15.90

Laos

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

AVENTURIIN tugevdab sisemist rahu, soodustab positiivset ellusuhtumist ning aitab leebelt ja tõhusalt vabaneda emotsionaalsest valust.  Aventuriin puhastab negatiivsusest, samas aktiveerides positiivseid ning elus edasiviivaid omadusi. Ta aitab oma tõelist jõudu teadvustada. Seetõttu kasutatakse seda kristalli sageli ka lapsepõlvest pärinevast ärevusest ja hirmudest vabanemiseks.

Aventuriin nagu teisedki rohelised kristallid aitab tervendada füüsilist keha. Ta tasakaalustab siseelundite talitlust, suurendab rakkude võnkesagedust, leevendab põletikke, palavikku ning allergiat. Tumedam aventuriin lõdvestab lihaseid ja leevendab valu. Tiibeti ravisüsteemis kasutatakse seda kristalli silmanägemise parandamiseks ning sisemise nägemise, taju ja loovuse arendamiseks. Tegemist on üldise tervendajaga, mille võnkesagedus sobib peaaegu kõigile.

Aventuriini rohelisi vorme peetakse muuhulgas ka tugevatoimelisteks küllusekristallideks.

Aventuriin sobib oma võnkesageduse ning omaduste poolest peaaegu kõigile, sh. lastele.
Ta on tugev tervendaja ning aitab paljude füüsiliste probleemide ennetamisel ning leevendamisel. Iseäranis hea on aventuriin inimestele, kellel on probleeme kaugest minevikust pärit hirmude, emotsionaalse valu ning negatiivsete emotsioonidega.

Aventuriini tasuks stressi, korralageduse ja kaose aegadel enda lähedal hoida – seda just kristalli rahustavate ning närvisüsteemi turgutavate omaduste pärast.

ROHELINE
Sõbralik värv, mis rõhutab seotust loodusega. Rohelist soovitatakse ruumidesse, kus tahaksite end välja puhata või millelegi keskenduda. Rohelist loetakse esoteerilises psühholoogias südame värviks, ning see mõjub värskendavalt ja rahustavalt, sisendades optimismi, sitkust ja kindlustunnet. See on ka harmoonia värv, mis soodutab mõttetegevust ja sümboliseerib elu tõuse ja mõõnu. Sellele värvile omistatakse lahkhelide puhul rahustavat toimet.