Serafiniit ripats

27.90

Serafiniidiga hõberipats. Imeline hõbedaste sulgedega, rohekas-hallile kristallile, on nimi antud inglite Seeravite järgi.

Laost otsas

Kategooria: Sildid: , , , ,

Kirjeldus

SERAFINIIT on kõrge vibratsiooniga ingellik kivi. Serafiniidi märksõnad on enesetervendamine, südametarkus, pingetest vabanemine. Kristallile on nimi antud seeravi inglite järgi.

Kolmandale silmale paigutatuna või mediteerimisel käes hoituna mõjub serafiniit vaimse valgustatuse kivina ning sobib suurepäraselt enesetervendamiseks. Avades kroontšakra ning täheväravatšakra, aitab serafiniit saada ühendust inglitega, nende hulgas ka võimsate seeravitega. Inglid tõstavad teie sagedust ning kannavad teid kõrgetesse ja puhastesse maailmadesse, kus viibides saab teile osaks tervendus ning puhkus. Serafiniit on suurepäraseks abiliseks kehaväliste rännakute puhul, mille vältel kaitseb ta teie füüsilist keha. Serafiniit aitab elada kooskõlas südametarkusega ja mõjub tervendavalt südametšakrale, avades selle armastusele. Serafiniit aitab vaadata endasse ning teha kõik vajalikud muutused, et tõusta kõrgemale rajale, millega kaasneb rahu ja täitumuse tunne. Serafiniit aktiveerib seljaaju ning selle ühendusi eeterkehaga, aitab vabaneda selja lihaspingetest. Sellest kivist võib olla abi ka kaalu langetamisel.

 

Sulle võib meeldida ka…