Unikaalne roosa Aura Kvarts hõberipats

16.90

Aura kvartsil on maagiline sära ja unikaalne energia. Efektne armastuse jõudu kandev hõberipats naturaalse aura kvartsiga.

Pikkus 4,5 cm, kaal 8,5 g, kivi läbimõõt umbes 18 x 30 mm. 925 hõbe.

 

Laost otsas

Kategooria: Sildid: , , , , ,

Kirjeldus

Roosa Aura Kvarts on kivi, mis edendab armastust, romantikat ja armastust seestpoolt.Selle armastuse jõuallikate kaudu õpid eelkõige ennast armastama, õpid armastama teisi sügava siiruse ja tarkusega, mis kaasnevad püsivate suhetega elus. Roosa aura aitab rahustada ärevust, kuulata oma instinkte ja  hoiakuid ning stimuleerida südame chakrat isiklike nägemuste ja elukvaliteedi jaoks. Roosa kivi on imeliselt positiivne ja emotsionaalne.

Aura Kvartsid on  loodud väga spetsiifilise protsessi käigus. Väärismetallide kokkupuutel nat.kvartskristalliga tekivad erinevad säravad aura kvartsid. Kuigi aura kvartsid on tehislikult loodud, on neis väga unikaalsed alkeemilised omadused ja energiad.

Roosa aura Kvartson loodud, kui kvartskristallile lisatakse kuumas vaakumis aurustunud hõbeda ja plaatina osakesi, mis jääb värvilt mitmevärvilise sillerdava kumaga. Metallid kondenseeruvad pinnale, moodustades püsiva kihi ja andes imelise sära, mis ei muuda ega vähenda kivi omadusi.

Sulle võib meeldida ka…